Servis PC

Odvirujeme váš počítač i notebook. Rychle a spolehlivě. Provádíme odvirování počítačů PC a notebooků všech typů se systémem Windows včetně kontroly počítačové sítě. Po odvirování zabezpečíme váš počítač nebo notebook tak, aby vydržel funkční a bezpečný co nejdéle. Naučíme vás, jak rozpoznat nebezpečí a jak minimalizovat možnost nákazy vašeho počítače. Odvirování PC provádíme v naší provozovně, nebo u zákazníků. Snažíme se našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc, a proto jsme v rámci servisu PC připravili nejzajímavější servisní balíčky. Váš porouchaný počítač dáme zase dokupy tak, aby pro vás ještě odvedl dobrou službu.

Správa sítí

Poskytujeme IT služby v oblasti správy a administrace sítí, zabezpečení IS a backup řešení. Zabezpečíme Vám bezproblémovou funkcionalitu a provoz firemní počítačové techniky. Servis 24/7 je samozřejmostí. Máme zkušenosti s převzetím správy části Vaší IT infrastruktury, nebo v ideálním případě nad kompletní IT infrastrukturou, tedy nad servery, informačním systémy, LAN, WAN, uživatelskými stanicemi - počítači, notebooky, tablety, smartphone, tiskárnami.

IT poradenství

Své znalosti sbíráme už mnoho let, nechte si od nás poradit! počítače, notebooky, tablety, telefony - operační systémy, software - kabelové i bezdrátové sítě - datové úložiště a zálohování - zabezpečení, antivir, firewall - serverová řešení, NAS - virtualizace