V kategorii DVB nabízíme mnoho druhů hardwaru, od zařízení pro distribuci Internetu, digitální TV tak i pro streaming kanálů včetně veškerého příslušenství.

EOC

Kategorie: DVB

Ethernet over coax

Toto koaxové řešení je vhodné pro menší počet zákazníků ( násobky 64 ) - je levnější než naše miniCMTS Docsis 3.0 která je vhodná pro instalace do 500 modemů. Mezi vlastnosti hlavně patří propracovaý QoS ( lze nastavit třídy až na portech modemu ), vysoká odolnost vůči rušení a hlavně možný útlum až 60 dB. Zařízení dodáváme ve venkovním i vnitřním provedení. 

Námi nabízené řešení je postavené na Atherosu čipu, který přes jeden headend modem dodává reálnou rychlost 300 Mb/s . Koncové modemy jsou dodávány pouze ve verzi 100 Mb/s s reálnou rychlostí 88 Mb/s.

Na fotkách  vidíte zařízení s PON modulem, ale umíme vyrobit zařízení i bez něj. S více headend modemy max. 4 kusy ( pak by se jednalo o reálnou propustnost 1200 Mb/s ), nadále je možné ho osadit na přání dálkovým napájením  ať  přes UTP nebo po KOAXu.

Tyto a ostatní zařízení dodáváme jako komplexní stavebnici opticko – koaxiální včetně rozsáhlého managementu. Zařízení vám po domluvě můžeme odborně namontovat a proškolit vaše techniky.

( HEADEND ) 

 eoc photo

(modem s Wi-Fi )

eoc photo2

( management )

mana7

mana1

mana2

EPG

Kategorie: DVB

EPG je anglická zkratka Electronic Program Guide (Elektronický programový průvodce) označující standardní doplňkovou službu digitálního televizního vysílání. Jde o televizní program vysílaný v rámci každého digitálního multiplexu doplněný o podrobné informace o pořadech. Divák s moderním televizorem může EPG využít pro nastavení přepnutí/zapnutí vytouženého pořadu, v kombinaci s PVR i nahrávání. Z tohoto pohledu tak nahrazuje často vypadávající analogové synchronizování s teletextem. Program pořadů je vysílán většinou na 24 hodin dopředu, může být však i na týden, či 14 dní.

Schéma zapojení:

epg

EPG server je software který se instaluje na hardware operátora. Všechny parametry jsou řízeny pomocí Web Panelu. Žádný další software není nutný instalovat na počítačích provozovatele. Internetový prohlížeč je dostačující.

Informace o události Table (EIT) - EIT obsahuje data týkající se událostí nebo programů, jako je název události, čas zahájení, trvání, atd. Použití různých deskriptorů umožňuje přenos různých druhů informací událostí, např pro různé typy služeb.

EIT datový tok je veden do multiplexeru operátora (Headend, modulátor) přes IP nebo DVB ASI rozhraní. Po nastavení multiplexeru, tabulky EIT se převádějí do DVB sítě. Jako výsledek, zákaznický přijímač získává a zobrazuje programového průvodce (EPG) na obrazovce televizoru. EPG není jen program, plán, je to - naplánovaný záznam, kterým je možné i ovládat TV zapnutí / vypnutí, vyhledávání, žánry, rodičovský zámek atd.

DVB-SI modul generátor je napsán v jazyce "C", aby byla zaručena maximální stabilita a dostupnost služeb. Hardwarové požadavky jsou minimální, téměř jakýkoli počítač který může sloužit jako server.

Programový průvodce a jeho data mohou být importována do databáze serveru buď ručně, nebo automaticky. Server umožňuje importovat programového průvodce v různých formátech z více zdrojů současně. 

Server zajišťuje EPG prakticky ve všech jazycích, do vícejazyčných digitálních televizních sítí. Management Server EPG panel má vícejazyčné uživatelské rozhraní.

 Funkce:

EIT present/following generation: Actual TS / Other TS a
EIT schedule generation: Actual TS / Other TS a
Specifications compliance: ETSI EN 300 468, ETSI TR 101 211, ISO/IEC 138181-1  a
Output streams speed management  a
SI tables update interval management  a
User rights (roles) management  a
Data output: MPEG-2 TS to IP-Multicast/Unicast  a
Data output: MPEG-2 TS to ASI doplněk
Data import: XMLTV format, XML client format  a
Data import: CSV format  a
Data import: Excel format doplněk
Data import: EPG from RF, DVB-ASI and Multicast/Unicast doplněk
Operating system / Database Linux/MySQL

Výhody:

 • Spoluprace se všemi headendy a multiplexery.
 • Flexibilní software/hardware architektura.
 • Intuitivní web interface.
 • EIT table generation settings individual and independent for each TS.
 • EIT tables generation period management.
 • EIT tables generation speed management.
 • Multijazykové prostředí.
 • Event information input and editing.
 • Database backup system.
 • Automatický EPG data import .
 • EPG export it XMLTV format.
 • Java Free.
 • Rychlá instalace.
 • Pracuje na Vašem HW.
 • Plná instalace, podpora.

Demo EPG server

Nabízíme pro vyzkoušení Demo EPG serveru s istalací ve Vaší síti. Jediné co je třeba připravit je počítač nebo virtuál s operačním systémem linux Ubuntu 12.04/14.04 a otevřeným SSH portem.

Dokumentace ke stažení: EPG nabídka

CMTS

Kategorie: DVB

miniCMTS -> Docsis 3.0, Docsis 2.0, Docsis 1.0

Mnoho operátorů hledá zařízení které poskytne řešení s malým CAPEXem a vysokou hodnotou ARPU. Proto jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout zmiňovaný HW. Mini CMTS je vhodná k použití všude tam, kde existuje koaxiální síť (hotely, obytné domy, různé koaxové sítě). Mini CMTS umí přenášet multicastové streamy ale i služby typu Video-On-Demand, OTT, VoIP, Internet a atd.. Za zmíňku stojí i streaming QAM streamů.

MiniCMTS je navržena pro menší kabelové operátory. MiniCMTS podporuje až 500 DOCSIS kabelových modemů (max. 350 DOCSIS 3.0 + 150 DOCSIS 2.0 nebo 500 DOCSIS 2.0) a nabízí 16 kanálů -> 880 Mbps downstream / 160 Mbps upstream. Ideální pro poskytování vysokorychlostní datové služby. MiniCMTS nabízí rozsáhlé webové rozhraní pro snadnou konfiguraci, správu a ladění.

Klíčové vlastnosti nabízených CMTS:

 • obsahuje QAM modulátor

 • podporuje QoS pro rozlišení služby a její upřednostnění

 • přes jedno zařízení broadcastujte TV např. pro tisíce uživatelů a nabízíte Internet

 • potřebujete zakódovat vaší TV nabídku a rozdělit do balíčků, žadný problém i s touto možnosti vám poradíme a vše nastavíme

 • download 440 Mb/s při konfiguraci 8x downstream

 • kompletní management zařízení přes WEB

 • analýza zpětných směru pro vyhledávání rušení

 • funguje výborně i v STA rozvodech, zde doporučujeme typ CASE kvůli její minimální velikosti

 • zařízení vám nastavíme dle vašich požadavku

 • s nákupem zařízení si také kupujete naší technickou podporu

 • k zařízení také dodáváme kabelové modemy a pro náročné uživatele i s velmi silnou WiFi pro rozlehlé pokrytí domácností

Pro stále množící se požadavky na konfiguraci modemů jsme pro vás připravili první verzi jednoduchého generátoru pro vaší CMTS, soubor se vám po vygenerování uloží na disk. Pokud požadujete složitější konfigurace modemů včetně QoS neváhejte se na nás obrátit. 

CMTS GENERÁTOR

 

 Nabízíme tři typy: Indoor, Outdoor a CASE provedení

 • Indoor typ je určen pro vnitřní použití. Nemá žádné CATV optické přijímače o kterých budu psát níže. Vhodná pro montáž do rozvaděče 19" . Výška je pouze 1U.

miniCMTS indoor

 • Outdoor typ je určen pro vnitřní i venkovní použití. Především obsahuje PON ONU včetně CATV optického přijímače. Nápájení CMTS je realizováno vzdáleně přes koax. CMTS jsme schopni dodat na požádání v různých HW konfiguracích.

miniCMTS outdoor

 

 • CASE typ je určen pouze pro vnitřní použití. Tato CMTS je velmi oblíbená kvůli ceně a hlavně malým rozměrům. Nejvíce se provádí její montáž do STA krabic spolu s TV HeadEndem. Nutné příslušenství jako konektory SMB - F a napájecí zdroj je součástí.

CASE CMTS Docsis 3.0

 

 Možné schéma zapojení:

schemazapojeni

Technické parametry:

technicke parametry

 

Scrambling

Kategorie: DVB

CAS & SMS - CONAX

CAS - komplexní DVB SymulCrypt kódovácí systém podmíněného přístupu. Zabezpečuje obsah proti neautorizovanému příijmu digitálních televizních kanálů s neomezeným množství předplatitelů. 

 

Číst dál...