košík je prázdný 
 • EPON levnější než ethernet 

  Rádi by jsme Vám touto cestu chtěli přinést mnokrát vyzkoušené řešení ( levné ), které umí kombinovt mnoho služeb např. DVB-T/C, IPTV,Internet po jednom fyzickém vedení . Na tomto specialozovaném webu najdete všechny aktivní prvky pro stavbu takové sítě včetně funkčního návrhu sítě. Věškeré produkty, které zde najdete jsou od renomovaných dodavatelů z celého světa. Veškeré zákaznické projekty tedy řesíme přímo s dodavatelem technologie, tak aby vždy byla zvolena optimální varianta řešení. 

  Pokud si chcete vyzkoušet zmiňovaný HW, poskytneme Vám celé DEMO pro přenos TV + Internetu. 

  Číst dál...  
 •  

  IPTV midleware

  S našimi produkty a řešení můžete poskytnout rychle a efektivně organizovaný přístup k video službám založených na IP nebo DVB sítích pro všechny účastníky. IPTV řešení je určeno pro všechny druhy služeb jako jsou VoD, IPTV a OTT a to bez dodatečných nákladů včetně sítě DVB-T/C. Jsem schopni Vám poskytnout DEMO aplikaci.

  Číst dál...  

JIROUS JRMA-650-10/11 pro MIMOSA B11

směrová anténa pro MIMOSA B11 zisk 34dBi

Cena
Prodejní cena9438,00 Kč
Prodejní cena bez DPH7800,00 Kč
Dostupnost: 24h.gif
Výrobce:JIROUS

Popis produktu

Overview:

Antenna JRMA–650–10/11 is designed for microwave links at the frequency bands 10 and 11 GHz. Precise performance is complying with standard ETSI EN 302-217-4-2 class 2. Whole antenna system with bracket JDMW-900 has extreme wind stability. The antenna is supplied together with a bracket that allows easy mounting on a mast. Bracket can be installed separately on the mast. Subsequently, you can simply hang up the antenna with microwave unit into it. We recommend mounting on the mast with minimal Ø50 mm in the areas with the occurrence of the adverse weather conditions. Bracket allows fine setting elevation (of gradient) and azimuth ± 20°. It is possible to mount to right and left side.

Features:

- profesional microwave antenna
- metal parabola collar with absorbing material for the high resistance to interference
- high neighbouring links isolation
- radom included
- masive bracket JDMW-900 with accurate elevation and azimuth setting
- right and left side mounting
- extreme wind stability

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží